TÖÖTOAD

Töötoad ettevõtete suvepäevadele, meeskonnapäevadele, tüdrukuteõhtutele või sünnipäevadele.

Loodus- ja Loovuskeskuse eesmärgiks on arendada loomingulist poolt ka siis, kui arvad, et see on mattunud mitmekümneaastase tolmukihi alla. Usume, et igaüks on võimeline looma ja tundma ka isetegemisest suurt rõõmu.

Pakume erinevaid võimalusi töötubadeks:

Unenäopüüdja meisterdamine

Unenäopüüdjad pärinevad ojibwa kultuurist ja on ühtsuse ja kaitse sümbolid. Unenäopüüdjad riputatakse voodi lähedusse ja usutakse, et see püüab kinni halvad unenäod. Unenäopüüdja valmistamine on mõnus nokitsemine nii suurele käsitööhuvilisele kui ka inimesele, kes pole viimased aastakümned midagi meisterdanud, sobib meisterdamiseks nii lastele kui täiskasvanutele.

Salvrätikukarbi kaunistamine

Salvrätikukarp on praktiline ja dekoratiivne ese igas majapidamises. Salvrätikukarpi saab kaunistada näiteks struktuur- või dekupaažtehnikas.

Salvrätikukarp kaunistatud dekupaažtehnikas

T-särgi disainimine

T-särgi disainimine on lõbus viis luua valgest särgist omanäoline T-särk. Laiast valikust šabloonide hulgast ning suurest värvivalikust saad valida endale sobiva ning disainida just endale sobiva T-särgi.

Šabloontehnikas T-särkide kaunistamine

Riidest koti disainimine

Keskkonnasõbralik ja visuaalselt kihvt lahendus kilekoti asenduseks. Lai valik šabloone ja värve jätavad riidest koti disainimisel vabad käed.

Šabloontehnikas disainitud kott

Loomapuslede meisterdamine

Loomapusle on vahva ja keskkonnasõbralik kingitus lapsele. Loomapusle meisterdamiseks joonistatakse akrüülpliiatsitega kividele ning viimase lihvi andmiseks lisatakse loomakestele ka vildist kõrvad.

Kividest meisterdatud loomapusle

Emotsioonipuslede meisterdamine

Mida varem me erinevaid emotsioone lastele tutvustame ja emotsioone kontrollima suuname seda kergem on nii lapse kui lapsevanema elu. Emotsioonipusle on emotsioonide tundma õppimisel suureks abimeheks.

Kividest meisterdatud emotsioonipusled

Trips-traps-trulli meisterdamine

Trips-traps-trull on tore mäng, mida mängida nii pere kui sõpradega mis arendab nii loogilist mõtlemist kui ka sõnavara. Trips-traps-trulli meisterdades joonistad kividele just endale sobiliku trips-traps-trulli.

Meisterdatud trips-traps-trull
Meisterdatud trips-traps-trull

Makrameetehnikas lillekiigu või seinakaunistuse punumine

Makrameetehnikas seinakaunistused ja lillekiigud loovad kodu hubaseks. Erinevad sõlmimismeetodid arendavad peenmotoorikat ja silma-käe koostööd.

Makrameetehnikas lillekiik

Küünalde kaunistamine

Valgeid küünlaid kaunistatakse vahaplaatide või küünlavärvidega. Ise kaunistatud küünlad on erilised ja ainulaadsed.

Viltimine

Viltimine on rahustav tegevus, mille tulemusena valmivad imelised ja erilised jõuluehted.

Viltimise tehnikas valminud jõuluehted

Hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust aadressil udum@udum.ee või täida allolev vorm ja anna teada, kuidas me saame Sinu sündmuse veel erilisemaks muuta.


Kontaktivorm